• 32 352 42 10
  • +48 728 459 457
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Renowacja lakieru

Pozwala na usunięcie nie tylko zmatowień oraz niewielkich rys ale także tych głębszych spowodowanych na przykład przez gałęzie. 

renowacja lakieruRenowacja lakieru - to usługa o dużej skuteczności.

Usuwanie rys z lakieru oraz jego renowacja to najlepsze rozwiązanie jeśli samochód nosi wyraźne ślady eksploatacji. W zależności od lakieru pojazdu można je wykonywać do kilku razy w trakcie eksploatacji pojazdu.

Powierzchnia lakiernicza jest oczyszczona i idealnie gładka, a uzyskany efekt porównywalny jest ze stanem pojazdów fabrycznie nowych. Dodatkowo odświeżamy wygląd elementów z tworzyw sztucznych, elementów chromowanych oraz ogumienia. Oczyszczone zostają elementy osłony silnika i komponentów pod maską. Tapicerka i wykładziny zostaną odkurzone, dywaniki uprane oraz umyte szyby.

Zapraszamy do naszego warsztatu, gdzie zajmiemy się powłoką lakierniczą Państwa samochodu w sposób profesjonalny i przywrócimy jego dawny, świeży wygląd.